Grzejniki łazienkowe Łódź

Łazienka jest dość szczególnym pomieszczeniem. Jej temperatura zmienia się w ciągu dnia w zależności od jej wykorzystania (zajęta lub nie, prysznic lub zwykłe mycie rąk…). Jest to wilgotne pomieszczenie, w którym należy unikać skraplania się pary wodnej i mokrych ubrań. Wreszcie, jest to miejsce, gdzie czasami można być w pełni ubranym, a czasami wcale i gdzie trzeba umieć czuć się dobrze w każdych okolicznościach.

O czym należy pamiętać wybierając grzejnik do łazienki?

Właściwie dobrany grzejnik łazienkowy powinien w zimnych porach roku rozsądnie ogrzewać pomieszczenie (18-19°C), zapewnić w odpowiednich momentach szybki wzrost temperatury (20-22°C) i zachowywać w suchości znajdujące się tam ręczniki. Aby sprostać tym potrzebom, w naszej ofercie grzejniki łazienkowe Łódź można znaleźć wiele nowoczesnych typów  grzejników, które z pewnością będą w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wysokie miejsce zajmują grzejniki łazienkowe płytowe, które cechują się bardzo dużym wyborem modeli i które różnią się zarówno kształtem płyty czołowej, jak i wielkością. Wszystkie modele gwarantują najwyższy komfort cieplny i możliwość doboru kolorystyki grzejnika. Przykładem tego może być grzejnik z oryginalnym, subtelnym profilowaniem dostępny w różnych kolorach, od stonowanych, nastrojowych barw do kontrastowych czerwieni. Spełnia wszystkie wymagania funkcjonalności, ale może stać się unikalnym, dekoracyjnym elementem wystroju łazienki.

Innym interesującym rodzajem tych urządzeń, które znajdują się w naszej ofercie, są grzejniki łazienkowe drabinkowe od dawna cieszące się dużą popularnością wśród klientów. Charakteryzują się one nie tylko wielofunkcyjnością, ale też pięknem i elegancją, czyli kryteriami, które mają znaczenie dla estetycznego i funkcjonalnego wystroju łazienki. Atrybutami tych grzejników jest często prosty, zredukowany kształt i wydajna dystrybucja ciepła. Dzięki tym drabinkowym grzejnikom po wyjściu spod wanny lub prysznica zawsze jest łatwo sięgnąć po suchy ręcznik. Łazienkowe grzejniki drabinkowe to urządzenia, które składają się z okrągłych lub płaskich rurek, często zaopatrzone w uchwyt do zawieszenia jednego lub kilku ręczników. Dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i wykończeniach.

Instalacja grzejnika łazienkowego

Wszystkie poziome grzejniki łazienkowe są dostępne z przyłączem do centralnego ogrzewania, jak również w wersji elektrycznej lub kombinowanej, wystarczy tylko wybrać odpowiednie przyłącze w zależności od konfiguracji pomieszczenia, instalacji rurowej lub elektrycznej. Oferowane przez nas grzejniki łazienkowe Łódź dają możliwość personalizacji modelu w wielu wersjach kolorystycznych i różnych rozmiarach, co sprawia, że dopasowanie ich do wystroju wnętrza stanie się dziecinnie proste. Zainstalowanie grzejnika łazienkowego gwarantuje niezrównany komfort i uniknięcie wielu niedogodności. Chroni on pomieszczenie przed pleśnią, dzięki czemu wilgoć nie może zepsuć Twojego dobrego samopoczucia w łazience. Zawsze będziesz mieć suche i ciepłe ręczniki o każdej porze roku i możesz pożegnać się z nieprzyjemnymi wyjściami z wanny lub prysznica, cieszyć się prawdziwym komfortem dzień po dniu.

Dodaj komentarz