Magiczna podróż z filiżanką Duo

Filiżanki Duo to niezwykła kolekcja porcelanowych produktów, ujmująca koneserów ciepłych napojów artystycznym kunsztem i wyrafinowanym smakiem tworzenia wyjątkowego wyposażenia dla każdej kuchni. Znajdziemy w niej bogaty wybór wytwornych wyrobów, które można zastosować do różnych wnętrz i podczas rozmaitych okazji. Wydobywający się z nich aromat herbaty czy kawy będzie nie tylko okazją do chwili spokojnego odpoczynku, rodzinnego posiłku czy wyjątkowego spotkania, ale również podróżą w świat niezwykłego piękna, które znajduje się w eleganckim otoczeniu i jego drobnych elementach.

Ekskluzywne kolekcje filiżanek Duo na każdy stół

W filiżankach Duo otwiera się przed użytkownikami niebanalna historia tworzenia produktów nie tylko wysokiej jakości, ale również aranżowanych z wyjątkowym zamiłowaniem do piękna ukrytego w codziennych przedmiotach. Każdy wyrób jest niemalże małym dziełem sztuki. Tak powstały liczne kolekcje i serie, wiążące się z bogatym wzornictwem filiżanek. Znajdziemy wśród nich m.in. motywy roślinne i kwiatowe, egzotyczne i dobrze znane zwierzęta oraz ptaki, motywy etniczne i ludowe, orientalne, tropikalne, romantyczne, reprodukcje słynnych obrazów, a także tradycyjne i klasyczne zdobienia oraz tłoczenia. Filiżanki Duo niemalże w magiczny sposób przenoszą użytkowników w niezwykłą podróż po różnych wymiarach piękna, którym zachwyca świat przyrody i sztuki. Dzięki pomysłowości marki przy własnym stole można zatopić się choćby w marokańskiej kolorowej mozaice czy reprodukcji obrazu Gustava Klimta „Pocałunek”.

Jakość i doskonała precyzja marki Duo w zasięgu ręki

Filiżanki Duo stanowią ozdobę każdej kuchni oraz innych obiektów, w których można delektować się smakiem ulubionych napojów. Z szerokiej oferty można wybrać wyroby odpowiednie do wnętrz o bardzo różnej stylistyce. Filiżanki Duo odznaczają się dbałością o każdy detal oraz produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Marka prezentuje różne rozmiary produktów począwszy od 110 ml do 450 ml. Filiżanki można nabyć w komplecie 6 szt., 2 szt. oraz pojedyncze egzemplarze ze spodkami. Można je myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Ciekawym produktem jest również zestaw składający się ze szklanego dzbanka, porcelanowej filiżanki, filtru oraz spodka. Istotnym dodatkiem do produktów jest bardzo często jego eleganckie opakowanie, współgrające z wybranym motywem zdobniczym. Każdy wybór produktu marki Duo jest początkiem podróży nie tylko związanej z wybornym smakiem i aromatem, ale również bogatej w wyjątkowe doznania estetyczne.

Dodaj komentarz